המדריך המלא שלך לביטוח נסיעות לחו"ל: מה שאתה צריך לדעת לפני שאתה ממריא

אנחנו יודעים שאתה מתרגש מהטיול הקרוב שלך, אבל לפני שאתה יוצא ליעד החלומות שלך, יש דבר אחד שכדאי לטפל בו וכמה שיותר מוקדם – ביטוח נסיעות לחו"ל. זה אולי לא נשמע כמו הנושא המרגש ביותר בחופשה, אבל תאמינו לנו, זה שווה קריאה. בכתבה הבאה הכנו לכם את כל מה שצריך לדעת על ביטוח נסיעות לחו"ל.

ביטוח נסיעות יכול להיות חשוב ומועיל בעת נסיעה לחו"ל, עם זאת תוספות הביטוח יכולות להשתנות בהתאם לגורמים שונים כגון היעד שלך, אופי הטיול, המצב הבריאותי וכמובן הציוד שאתה לוקח איתך.

המדריך לביטוח נסיעות לחול

הכנו לכם את הכתבה שתגלה לך כל מה שאתם צריכים לדעת על ביטוח נסיעות לחו"ל

אבל לפני הכל, למה ביטוח נסיעות יכול להיות חשוב

מקרי חירום רפואיים: אנחנו לא יודעים מה הבלתי צפוי מתכנן לנו, ואם אנחנו בחו"ל, הכי חשוב שיהיה לנו כיסוי למקרי חירום רפואיים. אם תחלו או תפצעו בחו"ל, טיפול רפואי עלול לעלות ביוקר. ביטוח נסיעות יכול לסייע בכיסוי הוצאות אלו, לרבות אשפוז, שכר טרחת רופא ופינוי רפואי במידת הצורך.

ביטול טיול או קיצור: תוכניות הנסיעה יכולות להשתנות מסיבות שונות, כגון מחלה, מצבי חירום משפחתיים או אירועים בלתי צפויים כמו אסונות טבע. ביטוח נסיעות יכול להחזיר לך הוצאות שאינן ניתנות להחזר אם תצטרך לבטל או להפסיק את הטיול. התוספת לביטוח אמנם היא קטנה, אבל הכסף שתקבלו בחזרה יכול להיות משמעותי ושווה את זה.

חפצים שאבדו או נגנבו: ביטוח נסיעות יכול לספק (אם תרחיבו) כיסוי עבור מזוודות או חפצים אישיים שאבדו, נגנבו או נפגמו. זה יכול להיות בעל ערך במיוחד אם יש ברשותכם פריטים יקרי ערך כמו מחשב נייד, מכשיר טלפון חכם, טאבלט, ועוד פריטים יקרים.

פינוי חירום: אנחנו לא רוצים להיות במדינה שיש בה אירוע חירום כלשהוא. במקרה של משבר פוליטי, אסון טבע או חירום רפואי, ביטוח נסיעות יכול לכסות את העלות של פינוי חירום למקום בטוח יותר וכמובן לדאוג לבטחונכם בעת האירוע.

ביטוח נסיעות לחול שיגן עליך

אבל האם לסמוך בעיניים עצומות על חברות הביטוח?

בעוד שביטוח נסיעות יכול להציע הגנות חשובות, חשוב לעיין בקפידה בפרטי הפוליסה, כולל מגבלות כיסוי, חריגות והשתתפות עצמית, כדי להבטיח שהוא עונה על הצרכים הספציפיים שלך לטיול. החשיבות של ביטוח נסיעות עשויה להשתנות גם בהתאם לגורמים הבאים:

יעד: יעדים מסוימים עשויים להיות בעלי סיכונים גבוהים יותר הקשורים אליהם, כגון אזורים המועדים לאסונות טבע או אזורים עם גישה מוגבלת לטיפול רפואי איכותי. ביטוח נסיעות יכול להיות קריטי יותר במקרים אלו.

סוג הטיול: אופי הטיול משתנה אם אתם עושים טיול שמשלב ספורט אתגרי כמו גלישה סקי, רכיבת אופניים, טיולי שטח וכו', לבין טיול משפחות, או סתם טיול בטן גב בחוף יפה בעולם. בהתאם לסוג הטיול יש לבחור את הרחבות הביטוח שיתאימו לצרכים שלכם.

הבריאות שלך: אם יש לך מצבים רפואיים קיימים או שאתה נוסע עם בני משפחה מבוגרים, או כאלו אחרי פרוצדורות רפואיות, ביטוח נסיעות עם כיסוי רפואי מקיף יכול להיות חיוני במיוחד, עם זאת גם יקר יותר.

כסף לבן ליום שחור

אנחנו לא נרצה להפעיל את הביטוח, וכן, לעיתים הוא גם עולה לא מעט כסף אבל ביטוח נסיעות יכול להיות חיוני עבור מטיילים, לספק שקט נפשי והגנה כלכלית במקרה של אירועים בלתי צפויים. עם זאת, הנחיצות של ביטוח נסיעות תלויה בנסיבות האישיות שלך ובסבילות לסיכון. אנחנו בגייט06 לא טסים לחו"ל ללא ביטוח נסיעות מלא שמכסה את הצרכים שלנו בחופשה.

שמור על המשפחה עם ביטוח נסיעות לחול

מבין כל חברות הביטוח, למה באמת צריך לשים לב שבוחרים ביטוח?

עם כל התחרות שיש היום בין חברות הביטוח, יש מספר דברים שכדאי לשים לב שחברת הביטוח מספקת לכם, אז אלו הם הדברים החשובים שתשימו לב אליהם בביטוח חו"ל שלכם.

תשלומים והחזרים: חברות הביטוח, בשונה מהעבר, מאפשרות לבצע תשלום ישירות למרפאה או לרופא במקום שהמבוטח יבצע זאת בעצמו. במקרים בהם כן ביצע תשלום, החברות הטובות מבצעות החזר באמצעות ביט ישירות למבוטח, ובכך חוסכות מרדף מיותר אחרי החזרי כספים.
כמו במקרה של פסספורט קארד שמספקים לכם כרטיס אשראי של פספורט קארד שאפשר לשלם איתו ישירות במרפאות ובתי חולים בעת הצורך – ואז כלל לא משלמים מכספיכם האישי.

אפליקציה וטכנולוגיה: בדקו שיש אפליקציה ייעודית לביטוח חו"ל שם אפשר לבצע כל פעולה במקרה הצורך ובמקרי חירום כמו איתור מרפאות ורופאים, שיחה מול נציג, ועוד.

הגנת קורונה: כן, הקורונה באה והולכת, אבל חשוב לוודא שהביטוח יכול להגן עליכם מהדבקה של אחד המבוטחים בקורונה, מה שלא יאפשר קיום נסיעה.

החזר מיידי בגין איבוד מזוודות: קרה והמזוודות לא הגיעו ליעדן? בדקו שחברת הביטוח נותנת תשלום מיידי שיהיה לכם כסף לרכוש דברי בסיס עד שיאתרו את המזוודות שלכם.

הטבות והנחות נוספות: לחברות הביטוח הפופולריות יש שיתופי פעולה עם מוצרים משלימים שיכולים לחסוך לכם עלויות על סים אלקטרוני וחבילת גלישה בחו"ל, אטרקציות ביעד הטיול שלכם, ועוד הטבות שיהיו לכם בטיול.

התייעצות עם רופא אונליין בעברית: תמיד טוב להתייעץ עם מישהו בשפה שלכם, בדקו שיש את האפשרות הזו עם חברת הביטוח שאתם עושים דרכה ביטוח.

טסים לחו"ל?

אנחנו בחרנו בפספורט קארד לביטוח המושלם עבורכם. לחצו כאן להפקת פוליסה >

לוגו של חברת הביטוח פסספורט קארד
מפחד שהמזוודות לא יגיעו?
ביטוח חו"ל לכל צרה שלא תהיה

הטיסה שלך התעכבה?

מזל שעשית ביטוח!

הכירו את שירות:
PassportCard Flight Delay

נרשמים ומקבלים
הכניסו כתובת מייל וקבלו למייל את הדילים שיחסכו לכם הרבה כסף בחופשות
Scroll to Top