הכנה לטיסה – מהם הדברים החשובים שצריך לדאוג לפני הטיסה

הימים האחרונים לפני הטיסה שלכם והיציאה לחופשה מלווה תמיד בחששות שמא שכחתם משהו. אז כדי שתחושת החשש הזו לא תלווה אתכם עד להגעה למטוס ואולי אפילו גם בזמן החופשה הכנו לכם את רשימת הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לדאוג להם לפני ההגעה לשדה התעופה.

בדיקת תוקף לדרכון

בדיקת תוקף לדרכון היא פעולה שצריכה להעשות עוד לפני הזמנת הטיסה, אך אם לא זכרתם לעשות זאת, זה עדיין לא מאוחר עבורכם. בדקו את תוקף הדרכון שלכם ואם התוקף שלו הוא פחות מ 6 חודשים אולי תצטרכו להוציא דרכון חדש בשדה התעופה.

רכישת ביטוח חו"ל – ביטוח נסיעות לחו"ל

מומלץ לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל כבר באותו מעמד של רכישת כרטיסי הטיסה שלכם. הייתרון ברכישה של ביטוח נסיעות לחו"ל אפילו מספר חודשים לפני הטיסה שלכם הוא שאם יקרה לכם איזה אירוע שבעקבותיו לא תוכלו לטוס, אתם תהיו מבוטחים לפחות על חלק מההוצאות ששילמתם עבור הטיול.

כמו כן, ביטוח נסיעות לחו"ל יתן לכם את השקט הנפשי להנות מהחופשה ולדעת שגם אם יקרה לכם אירוע רפואי יהיה מי שידאג לכם וגם כמובן ישלם לכם את ההוצאות הרפואיות שעשויות להגיע לסכומים גבוהים מאוד. 

העלויות של ביטוח רפואי לחו"ל משתנות לפי אופי ומשך הטיול וכמו כן מצבכם הרפואי. המחירים יכולים לנוע מדולרים בודדים ליום ועדכמה עשרות, שוב כאמור בהתאם למצבכם הרפואי. ככל שתהיו בריאים יותר תשלמו פחות ולהפך. 

תוכלו לקבל הצעת מחיר לביטוח נסיעות לחו"ל מחברת פספורטקארד – PassportCard, מידע נוסף על הפוליסות של החברה תוכלו לקרוא כאן.

רכישת חבילת אינטרנט ושיחות בחו"ל

למי שחשוב להיות בקשר עם החברים והמשפחה שנשארו בארץ בכל רגע בזמן הטיול, מומלץ לקנות חבילת אינטרנט ושיחות לטלפון הסלולרי מראש. בחבילות אלו תוכלו לבחור כמות גיגה לצריכה וגם כמות דקות לשיחה לארץ. 

חברת אייראלו – airalo, מציעה חבילות גלישה בחו"ל (רק אינטרנט, ללא שיחות) בטכנולוגית eSim שלא מצריכה החלפת כרטיסי סים. למידע נוסף והמדריך המלא איך להפעיל את החבילה שלכם באמצעות eSim לחצו כאן.

רכישת כרטיסי כניסה לאטרקציות מראש

אף אחד לא מעוניין להשקיע בטיול המשפחתי הרבה מאוד כסף, ולנסוע עד צדו השני של העולם, להשכיר רכבים לנסוע עד שערי הכניסה לאטרקציות ולגלות שהאטרקציה סגורה, או שנגמרו כל כרטיסי הכניסה והאתר סגור עוד לכניסה של מבקרים. כדי להימנע מהאי נעימות הזה מומלץ על רכישת כרטיסי הכניסה לאטרקציות מראש באמצעות האתר Tiqets.com. באמצעות האתר תוכלו לרכוש גם כרטיסי נסיעה לאוטובוסים ותחבורה משדה התעופה אליו הגעתם לעיר מראש.

הורדת סרטים ותוכניות לילדים (וגם למבוגרים) בנטפליקס

למי שלא יודע, נטפליקס מציעה למשתמשים שלה להוריד תוכניות וסרטים שלמים בקלות ובמהירות למכשירים הניידים והטאבלטים שלכם. חפשו את הסדרה אותה תרצו להוריד ולחצו על download לאחר שתסתיים ההורדה תוכלו לצפות בתוכן בזמן הטיסה וללא כל צורך בחיבור אינטרנט. ככה תרויחו קצת זמן שקט ותעסוקה לילדים וגם אתם תוכלו להיענות מאיזה רצף בינג' של הסדרה האהובה עליכם.

הטיסה שלך התעכבה?

מזל שעשית ביטוח!

הכירו את שירות:
PassportCard Flight Delay

נרשמים ומקבלים
הכניסו כתובת מייל וקבלו למייל את הדילים שיחסכו לכם הרבה כסף בחופשות
Scroll to Top